Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Ocena s strani AT

Go down 
+11
Dinna^^
Annie."
Ivaanc
tinček.
Alejandra.*
Archii.
Tameq.^^
AaanaHi♥
Tinnca.
Fruško x]
ashek.
15 posters
AvtorSporočilo
ashek.
Administrator
Administrator
ashek.


Female Število prispevkov : 1694
Join date : 20/08/2009
Kraj : Ljubljana

Ocena s strani AT Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Ocena s strani AT   Ocena s strani AT EmptySob Jan 02, 2010 11:45 am

OCENA S STRANI AT

Poleg bitke med forumi(kjer smo bili na koncu 2.),smo dali naš LPG tudi v oceno. love struck
Do zdaj ga je ocenila Bebe,ki nam je dala 20/25 točk love struck

cela njena ocena:

Komentar:

Spet forum od Anahi. Če ni od nje odprtih vsaj 20 forumov, ampak samo slovenskih

Prvi vtis: Predn sm ga odprla sm si rekla "joj spet še en forum od Anahi", potem pa ko sem ga videla me je pa očarala vsa ta grafika.

Grafika: Všeč mi je portal, zanimivi mini bannerčki, pozdravna slika. Edino kar pogrešam je to da bi imeli na podforumu kakšna obvestila, novice, pač nekaj no. Grafika mi je absolutno zelo všeč zanimiva kombinacija barv foruma, ki je prijetna za oči Edino ozadje me ni neki preveč navdušilo, ker bi zraven teh vseh barv lahko dali še kej lepšega. Ni mi všeč navigacija. Zakaj? Ker se niti ne razbere, kaj pomeni kakšn gumbek, ampak kr na slepo ciljaš in upaš da si zadel. Potem ta oglasna sporočila, ki se vrtijo pod headerjem. Ja super da jih imate, ampak bi bilo dobr da se tudi vidi, kaj ste napisali, ker tale bela barva se na svetlo modri podlagi res ne vidi Všeč so mi ikonce za novo objave, ni novih objav in forum je zaklenjen podforumske slikce slikca kdo je z nami in seveda tudi header, ki krasi vaš forum. Se vidi da so v vašem teamu grafiki Team ima zelo zanimive stopnje niso mi pa všeč stopnje za navadne člane, ki so prevelike in dejansko še raztegnejo stran. Barva za stopnjo {{Chismoso ] je neprimerna in zelo slabo se razbere, kaj piše. Predlagala bi npr. olivno barvo.

Aktivnost in Vodstvo foruma: Forum je v manj kot dveh dneh obiskalo 24 članov od 42, kar niti ni slabo. Tudi odkar ste dali ta forum na ocenjevanje se je na forum registriralo kar nekaj novh članov. Na dan je tudi kr nekaj novih postov. Pišete tudi v vse podforume in ne samo v Chat, čeprav vi še najbolj pišete v Art podforum. Pač opazi se aktivnost s strani teama in članov. Za team se vidi da se trudi za forum, ker res ste ustvarili en magičen prostor za zbiranje Any fanov, čeprav sam po sebi forum ne ponuja nič novega kar ne bi ponujali ostali Anahi forumi.


Prvi vtis: (4)
Urejenost: (4)
Grafika: (5)
Aktivnost: (3)
Vodstvo foruma (Team): (4)
OCENA SKUPAJ: 20/25
(Vsega skupaj je možno dobit za oceno foruma 25 točk.)

Nasvet/predlog: Glede grafike vam nimam kej za rečt, ker mi je zelo všeč, edino z navigacije kot sm rekla je težko razbrat pomen gumbkov, potem spremenila bi barvo za stopnjo {{Chismoso ] in stopnje za navadne člane so za malenkost večje kot bi morale biti. Predlagam da se ta forum bolj osredotoči na samo Anahi in odpirate podforume v tej smeri in seveda čimveč oglašujte, ker potrebujete nove člane


Komentar: Renata

Sneg bi že lahk dal dol, ni treba da še vedn sneži po forumih...tut zarad tega, ker mi pol vse šteka in se zna zgodit, da bom kdaj kak forum preskočla za oceno, če bo preveč štekalo vse skup zarad snega.

Prvi vtis: Pozdravna slika na forumu nič posebnega, nekak ne pritegne in tut ostalo nič kaj. Očitno je bla vaša prejšnja grafika boljša..vsaj kolikor se je še spomnim, pa tut iz ocene od Bebe se to vidi.

Grafika: Všeč mi je header, ki zlo luškano deluje in še nekak najbolj pritegne pogled. Navigacija narejena na drugačen način, vendar se mi zdi malce "pijana" ...eni gumbki so višje od drugih in pol vse skup deluje malce čudno in nič kaj dobr. Všeč mi je ozadje, pa tudi podforumske so v redu in se lepo skladajo z modro barvo, ki je zraven njih...samo tista rumena barva in morda zelenkasta mi pa nekak ne pašeta najbolj skupi z ostalo podobo foruma. Ikonce za nove in stare objave ... niso neki ekstra, bi pa lahko tudi te manjše ikonce za nove objave zamenjal, ker so te ki jih imate čist navadne. Če ste že zamenjal one, bi lahk tut te. Stopnje za navadne člane so sicer lepe, samo res prevelike...naslednje naredite malce manjše pa bo čist ok. Barva za skupino {{Chismoso ] je premal vidna oz. kar bode v oči zdaj. So mi pa tut všeč gumbki Nova tema in Komentiraj.

Aktivnost in Vodstvo foruma: Glede na celotno število članov foruma, forum na dan obišče kar dovolj članov in tudi število prispevkov je zadovoljivo glede na člane. Samo glede na to, kako dolgo je forum že odprt, bi blo za pričakovat da bo imel več članov, samo je opazit da mania Anny oz. RBD pojenja. Sicer je pa še forum kar aktiven, vendar so dnevi ko ma bolj mal novih objav in na tem bi blo malce delati, da bi se ti povišalo. Morda imate sedaj samo takšno obdobje ko ni preveč aktiven forum, prej kot vem je bilo več objav na dan. Samo to je odvisno od dneva in je jasno da ne more bit vedno forum enako aktiven. Pohvalno da se tudi team trudi za forum in ga vsak dan obišče.


Prvi vtis: (3)
Urejenost: (4)
Grafika: (3)
Aktivnost: (3)
Vodstvo foruma (Team): (4)
OCENA SKUPAJ: 17/25
(Vsega skupaj je možno dobit za oceno foruma 25 točk.)

Nasvet/predlog: Za sneg je že absolutno čas, da ga odstranite in potem malce uskladite barve foruma, preveč je teh barv....če pa jih že želite imet več, bi ble pa lahko malce nežnejše, manj opazne. Tisti, ki ste v teamu se potrudite da forum naredite zanimiv za člane, in če že ni od njih postov, dajte vsaj vi sodelovat. Vaš forum mi deluje bolj kot art forum, ker je le največ prispevkov ravn v art kotičku, čeprav bi jih moralo biti morda več v temah od Anny. Delajte na tem, da malce oživite podforume namenjene princeski Anahi in mogoče ponudite še kaj novega članom, lahko so še kakšni podforumi namenjeni Anny, ki jih še drugje nimajo, neki novega kar bo zanimivo. Pa seveda delat na promociji ne pozabte.

lahko pokomentirate če želite,ta post pa se bo še dopolnjeval,ko ga bo ocenil še kdo big hug love struck
Nazaj na vrh Go down
https://locoporgiovanna.slovenianforum.com
Fruško x]
Primeros Pasos...
Primeros Pasos...
Fruško x]


Število prispevkov : 20
Join date : 18/11/2009

Ocena s strani AT Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ocena s strani AT   Ocena s strani AT EmptySob Jan 02, 2010 5:28 pm

ZELO LEPA <33
Nazaj na vrh Go down
Tinnca.
Primeros Pasos...
Primeros Pasos...
Tinnca.


Število prispevkov : 15
Join date : 02/01/2010

Ocena s strani AT Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ocena s strani AT   Ocena s strani AT EmptySob Jan 02, 2010 5:57 pm

cestitke :P
Nazaj na vrh Go down
AaanaHi♥
Loquito
Loquito
AaanaHi♥


Female Število prispevkov : 417
Join date : 28/12/2009
Kraj : Ljubljana

Ocena s strani AT Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ocena s strani AT   Ocena s strani AT EmptySob Jan 02, 2010 8:45 pm

ful cool .. čestitke kiss
Nazaj na vrh Go down
Tameq.^^
Primeros Pasos...
Primeros Pasos...
Tameq.^^


Female Cancer Število prispevkov : 16
Birthday : 16/07/1994
Join date : 15/12/2009
Star/a : 29

Ocena s strani AT Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ocena s strani AT   Ocena s strani AT EmptySob Jan 02, 2010 8:52 pm

čestitke love struck
Nazaj na vrh Go down
Archii.
Pequenito Loco
Pequenito Loco
Archii.


Female Sagittarius Število prispevkov : 135
Birthday : 21/12/1994
Join date : 07/10/2009
Star/a : 29
Kraj : Ljubljana.

Ocena s strani AT Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ocena s strani AT   Ocena s strani AT EmptySob Jan 02, 2010 10:01 pm

wiiuu... samo 5 točk smo sfalili smile Super love struck
Nazaj na vrh Go down
Alejandra.*
Pequenito Loco
Pequenito Loco
Alejandra.*


Število prispevkov : 152
Join date : 08/12/2009

Ocena s strani AT Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ocena s strani AT   Ocena s strani AT EmptySob Jan 02, 2010 11:49 pm

Tameq.^^ je napisal/a:
čestitke love struck
Nazaj na vrh Go down
tinček.
Pequenito Loco
Pequenito Loco
tinček.


Število prispevkov : 353
Join date : 26/11/2009

Ocena s strani AT Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ocena s strani AT   Ocena s strani AT EmptyNed Jan 03, 2010 11:06 am

Čestitke,samo 5 toč waau?! love struck love struck
Nazaj na vrh Go down
Ivaanc
Moderator
Moderator
Ivaanc


Female Število prispevkov : 454
Join date : 26/11/2009

Ocena s strani AT Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ocena s strani AT   Ocena s strani AT EmptyNed Jan 03, 2010 1:12 pm

jaa veliko forumov nimajo tolk točk < 33
Nazaj na vrh Go down
Annie."
Primeros Pasos...
Primeros Pasos...



Število prispevkov : 36
Join date : 26/11/2009

Ocena s strani AT Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ocena s strani AT   Ocena s strani AT EmptyNed Jan 03, 2010 2:45 pm

Ja naprimer Anahi Salvame Eslovenia ma 24 točk.
Nazaj na vrh Go down
ashek.
Administrator
Administrator
ashek.


Female Število prispevkov : 1694
Join date : 20/08/2009
Kraj : Ljubljana

Ocena s strani AT Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ocena s strani AT   Ocena s strani AT EmptyNed Jan 03, 2010 2:48 pm

Annie." je napisal/a:
Ja naprimer Anahi Salvame Eslovenia ma 24 točk.
sej nismo rekli da mamo največ točk.jih je veliko,ki jih ima veliko manj kot 20.
vem da jih ma ASE 24,je pa tut že dalj časa odprt in ma več članov.Za en neuraden forum kot smo mi je 20 točk zelo dober uspeh batting eyelashes
Nazaj na vrh Go down
https://locoporgiovanna.slovenianforum.com
Dinna^^
Moderator
Moderator
Dinna^^


Female Število prispevkov : 279
Join date : 08/12/2009

Ocena s strani AT Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ocena s strani AT   Ocena s strani AT EmptyNed Jan 03, 2010 2:52 pm

Čestitke! Ocena s strani AT 51215
Čiz prov ma Bebe. Ocena s strani AT 423284
Nazaj na vrh Go down
GirL
Pequenito Loco
Pequenito Loco
GirL


Female Število prispevkov : 280
Join date : 01/01/2010

Ocena s strani AT Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ocena s strani AT   Ocena s strani AT EmptyNed Jan 03, 2010 7:14 pm

Super rezultat,res.<3 2o točk od 25 je res vlik besito
Nazaj na vrh Go down
GreateA
Primeros Pasos...
Primeros Pasos...
GreateA


Female Aquarius Število prispevkov : 17
Birthday : 14/02/1995
Join date : 16/12/2009
Star/a : 29
Kraj : .with..frłends.?

Ocena s strani AT Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ocena s strani AT   Ocena s strani AT EmptyNed Jan 03, 2010 7:44 pm

Bebe je podala lepo oceno.=) in je fajn ker zdj bi se usi šli kregat ke ker niso dobil 25 v primerjavi z vm forum je res lep in use.. love struck
Nazaj na vrh Go down
NaaT.^^
Primeros Pasos...
Primeros Pasos...
NaaT.^^


Female Taurus Število prispevkov : 34
Birthday : 14/05/1994
Join date : 03/01/2010
Star/a : 29

Ocena s strani AT Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ocena s strani AT   Ocena s strani AT EmptyPon Jan 11, 2010 8:39 pm

Zakon. love struck Sej je res ful dobr forum.<333
Nazaj na vrh Go down
http://www.britney-spears.forumotions.net
janč.
Administrator
Administrator
janč.


Female Scorpio Število prispevkov : 502
Birthday : 13/11/1995
Join date : 21/08/2009
Star/a : 28

Ocena s strani AT Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ocena s strani AT   Ocena s strani AT EmptyČet Jan 21, 2010 3:43 pm

V prvi post je bil dodan še komentar s strani Renate... tongue
Kaj menite pa o tem? kiss
Nazaj na vrh Go down
GirL
Pequenito Loco
Pequenito Loco
GirL


Female Število prispevkov : 280
Join date : 01/01/2010

Ocena s strani AT Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ocena s strani AT   Ocena s strani AT EmptyČet Jan 21, 2010 3:58 pm

Tud Renata vs je full cool ocenla...super ocene mate ! ♥️
Nazaj na vrh Go down
Annie."
Primeros Pasos...
Primeros Pasos...



Število prispevkov : 36
Join date : 26/11/2009

Ocena s strani AT Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ocena s strani AT   Ocena s strani AT EmptyPet Feb 12, 2010 7:33 pm

GirL je napisal/a:
Tud Renata vs je full cool ocenla...super ocene mate ! ♥️

Se strinjam love struck
Nazaj na vrh Go down
Tinnca.
Primeros Pasos...
Primeros Pasos...
Tinnca.


Število prispevkov : 15
Join date : 02/01/2010

Ocena s strani AT Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ocena s strani AT   Ocena s strani AT EmptyNed Feb 14, 2010 4:00 pm

baravo ;) besito
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Ocena s strani AT Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ocena s strani AT   Ocena s strani AT Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Ocena s strani AT
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: Loco por Giovanna :: {{Just some important things{Pravila&Obvestila}-
Pojdi na: